Kutu Harf

Kutu Harf Nedir ?


Kutu Harf Nedir?

2D ya da 3D olarak üretimi yapılan ve tabelalarda yer alacak olan kutu harf,  ilgili kelime ya da yazının kutu şeklinde üretimi olarak da tanımlanabilir. Yeni dönem reklam çalışmalarında kullanılan ve geri dönüşü çok daha hızlı olan bu ürünleri incelemek isterseniz eğer sizler de firmamızın web sitesine göz atabilir ve incelemelerinizi yapabilirsiniz.

Kutu harf nedir? Sorusuna bu şekilde yanıt vermek mümkün ve dilerseniz bu çalışmaların size ve firmalarınıza ne gibi katkılar sunduğunu da hatırlatmış olalım.

  • Işıklı ve ışıksız olarak üretimi yapılıyor. Eğer gece yarısı olduğunda da dükkanınız açıksa ve insanları dükkana yönlendirmek istiyorsanız ışıklı kutu harf tabela tercihi çok daha doğru ve sağlıklı olacaktır.
  • İç ortamda kullanılabileceği gibi yüksek tabelalar sayesinde dış ortamda da kullanılabiliyor. Güneş ışınları, rüzgar ya da benzeri hava muhalefeti durumunda herhangi bir zarar görmeyecek ve tam aksine taleplerinize daha sağlıklı bir şekilde yanıt verecektir.
  • Fiyatı, sınıfındaki diğer ürünlere kıyasla daha uygun. Ekonomik rakamlar ile temin edebiliyor ve montaj konusunda da firmamızdan yardım alabiliyorsunuz.

Kutu harf, tek harf şeklinde tasarlanabileceği gibi eğer dilerseniz kelime ve hatta cümle olarak da tasarımı yapılabiliyor. Reklam çalışmalarında sesinizi daha fazla insana duyurmak adına önemli bir adım olduğunu düşünüyor ve sizlere de tavsiye ediyoruz.

Hemen Ara
Call Now Button
1
Kutu Harf Hizmetiniz Hakkında Bilgi Almak İstiyorum.
Powered by